FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Otváranie zabuchnutých dverí

PARTNERI :
sherlock
mult-lock
rottner trezory
quatro
cetelem

OBJEDNAJTE SI
BEZPLATNÚ OBHLIADKU:

*Vaše meno:spacer
*Váš tel.kontakt:spacer
*Váš E-mail:spacer

*Váš komentár, alebo otázka:


*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.

Čo ma čaká

Zanechajte kontakt.
Náš technik si dohodne s Vami stretnutie.
Zadarmo a nezáväzne zameria dvere,
poradí a vyhotoví presnú cenovú kalkuláciu.


PREDAJŇA BRATISLAVA :

PRESŤAHOVANÁ
do Pezinka


PREDAJŇA PEZINOK :

Bratislavská 56
tel.: 0948 754 798
tel.: 0948 611 212

KONTAKT >>

Bezpečnostné a protipožiarne dvere >

Systém hlavného a generálneho kľúča >

EXPRESNÉ bezpečnostné dvere >

Trezory a bezpečnostné schránky >

Otváranie zabuchnutých dverí >

Akcia - Odmeňujeme zákazníka >

Akcia - Komplet už za 868€ >

Akcia - Množstevné zľavy >

Akcia - MUL-T-LOCK .... ZDARMA >

 

Ako si vybrať dvere


Pozor na chyby pri výbere bezpečnostných dverí


Chcete ušetriť?


... paradoxne ušetríte vtedy, ak si nevyberiete niečo podozrivo lacné!

Pozor na falošné bezpečnostné dvere! Ak uvažujete alebo sa rozhodnete pre kúpu nových bezpečnostných dverí do bytu, domu, začnite porovnávaním parametrov a to najmä: certifikovaná bezpečnostná trieda (2., 3., alebo 4.), požiarna odolnosť (30 alebo 60 minút), nepriezvučnosť (37, 39, alebo 42 db), zaliatie zárubne do betónu, havarijný servis pri strate kľúčov, zabuchnutí dverí. Nízke ceny "akože bezpečnostných dverí" môžu znamenať aj nízku odolnosť proti vlámaniu.

Pozor na certifikáty! Pri výbere dverí si nechajte predložiť certifikáty odolnosti proti vlámaniu, certifikát o vhodnosti na osadenie do stavby, licenciu ktorá oprávňuje predajcu k montáži bezpečnostných dverí a garantuje spoľahlivosť a bezúhonnosť zamestnancov firmy. Certifikáty v jazyku, ktorému nerozumiete, neakceptujte! Takéto certifikáty sa môžu vzťahovať na iné, nepodstatné vlastnosti dverí.

Pozor na montáž zárubne! Mnohí predajcovia vyplňujú zárubňu iba PUR penou, čo je nedostatočné a nebezpečné. Zárubňa sa ľahko roztiahne a prekoná! Pri montáži je potrebné dôkladné kotvenie a zaliatie betónom, aby boli certifikované bezpečnostné dvere naozaj bezpečnostnými.

Odolnosť proti vlámaniu sa preukazuje certifikátom odolnosti proti vlámaniu podľa európskej normy EN 1627 a na certifikáte je vždy uvedená bezpečnostná trieda dverí. Vyššia bezpečnostná trieda znamená väčšiu bezpečnosť. Ak nie je uvedená bezpečnostná trieda dverí na certifikáte, môže sa jednať o falzifikát! Odolnosť dverí voči vlámaniu závisí od toho, čo nie je bežne vidieť - od vnútornej konštrukcie dverí, ako napríklad oceľové výstuhy, zvarené s oboma plášťami dverí, vnútorná tepelno-zvuková izolačná výplň dverí, zváraný vnútorný rozvorový mechanizmus, či vnútorné zosilnenia najčastejšie napádaných miest. Počet uzamykacích bodov nemusí byť rozhodujúci údaj. Napríklad istiace body do podlahy môžu spôsobovať problémy z dôvodu zanesenia otvoru v podlahe drobnými nečistotami.

Pozrite si video:
Profesionáli z policajnej zásahovej jednotky testujú odolnosť bežných dverí, akože bezpečnostných a bezpečnostných dverí SHERLOCK® >>


bezpecnostne dvere

Pozor na servis! Overte si, akým spôsobom a v akom rozsahu funguje havarijný servis pri zabuchnutí dverí, strate kľúčov, v noci a cez víkendy, záručný a pozáručný servis. Seriózny predajca by mal poskytovať NON stop servis.

Pozor môžete ušetriť! Mnoho zákazníkov si kúpilo najprv nekvalitné „akože bezpečnostné dvere", pretože ich cena bola nižšia. Nakoniec ich museli reklamovať, nechať odstrániť a kúpili si dvere SHERLOCK®. Naši zákazníci sa stretli s týmito závažnými chybami: pri uzamknutí „akože bezpečnostných dverí" bolo možné zatlačiť istiace body rukou a týmto zatlačením boli odomknuté. „Akože bezpečnostné dvere boli predávané ako exteriérové, vhodné do domu, avšak dochádzalo k vysokým únikom tepla, roseniu, hrdzaveniu, prefukovaniu, dokonca aj k presvitaniu svetla. Niektoré dvere mali tenký plech, ktorý sa dal ľahko prehnúť zatlačením rukou, preraziť kladivom alebo otvárakom na konzervy. Ak si kúpite certifikované bezpečnostné dvere SHERLOCK®, môžete si byť istí, že máte kvalitné dvere. Neprerobíte na dvojitej výmene dverí pri nekvalitných dverách.

<- SpäťÚvod | Ponuka | Bezpečnostné dvere | Trezory | SHGK | Non-stop servis | Akcie | Kontakt