BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE FUSION

Používame a lepíme fólie:

  • bezpečnostné a ochranné
  • protislnečné a tepelno-izolačné
  • privátne a špeciálne

tak aby splnili Vaše požiadavky k maximálnej spokojnosti.

 

Všeobecne by sa dalo povedať, že fólie zlepšujú vlastnosti skla, podľa typu fólie. Takto môžete urobiť zo skla bezpečnostné, protislnečné, tepelno-izolačné, alebo pieskované, bez zložitej a nákladnej výmeny skiel.

Ako vyzerá sklo s bezpečnostnou ochrannou fóliou po rozbití?

Rozbité sklo vytvorí s fóliou pevný celok ,ktorý zamedzí vypadnutiu ostrých črepov a zároveň pôsobí pre narušiteľa ako nepriechodná prekážka ,ktorá ho pri prieniku do objektu výrazne spomalí ,často i odradí.

Máte malé deti, veľa okien, bojíte sa aby sa deti neporanili rozbitým sklom, vieme Vám aj s týmto pomôcť?

Vieme nalepiť na okná ochranné fólie a tak zabráni vypadnutiu skla do miestnosti, prípadne ochrániť deti pred poranením. Doporučujeme použiť všade tam kde sa vyskytuje väčší počet osôb ako sú školy, škôlky…

Pri výmene skiel na kúpeľni sme zabudli na priehľadnosť? Nevadí,  na tento účel sú vhodné tzv. privátne fólie, ktoré prepúšťajú svetlo,  ale sú nepriehľadné.

Zavolajte nám. Pomôžeme Vám s výberom tej správnej fólie pre Vás. Vykonáme u Vás OBHLIADKU – presné zameranie, ponúkneme Vám cenu. Obhliadku robíme zadarmo.

Kontaktujte nás!

Ďalšie produkty

Trezory

Na  zaistenie bezpečnosti, úschovu peňažnej hotovosti, dôležitých dokumentov a iných cenností je potrebná spoľahlivá ochrana. V našej ponuke nájdete trezory špičkovej kvality.

Bezpečnostné kovania

Certifikované bezpečnostné kovanie s prekrytím chráni bezpečnostnú vložku proti odvŕtaniu a vylomeniu. Voľbu kovania je nutné prispôsobiť bezpečnostnej triede vybraných dverí.

Bezpečnostné visiace zámky

Visacie zámky majú v dnešnej dobe širokú možnosť využitia a možno ich použiť takmer kdekoľvek. Viac informácií nájdete v našom sortimente. 

Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte nás!

KONTAKTUJTE NÁS